Ako prebieha 180-dňová terapia personalizovanými probiotikami - iProbio?

 

1. ZAHÁJENIE KÚRY iProbio

Po vyplnení objednávkového formulára vám odošleme objednávku a fakturačný doklad. Po jeho uhradení môžeme zahájiť terapiu personalizovanými probiotikami. Úhradu iProbio kúry je možné vykonať buď online platbou s bankovou kartou, alebo bankovým prevodom.

 

2. ZASLANIE ODBEROVÉHO SETU

V rámci zahájenia celej kúry vám odošleme kuriérom odbernú sadu na vzorku vášho mikrobiómu. Nemusíte sa báť, vzorku stolice si podľa priloženého jednoduchého návodu odoberiete sami, v súkromí a pohodlí vášho domova. Zvoz vzorky prebieha cez dopredu zaplateného kuriéra DPD, ktorého si môžete zavolať na akúkoľvek adresu, popríapde môžete vzorku zaniesť na DPD pick up miesto. Všetky podrobnosti a inštrukcie dostanete spolu s odberovou sadou.

 

3. ANALÝZA ZASLANEJ VZORKY

Najzložitejšia na celom procese je analýza vašej vzorky. Pomocou nej zistíme obsah probiotických baktérií a pomerné zastúpenie dvoch hlavných bakteriálnych skupín, ktoré tvoria až 90 % prospešných baktérií v čreve. Takto spoznáme aktuálny stav vášho mikrobiómu, zistíme aké procesy prebiehajú vo vašom trávení a čo treba "opraviť". 

 

4. VÝROBA A DODANIE PERSONALIZOVANÝCH PROBIOTÍK iProbio

V priebehu  30 dní od objednania od nás obdržíte vaše iProbio personalizované probiotiká v špeciálnom ochrannom balení. Obsahom balenia je polročná terapia personalizovaných probiotík iProbio vyrobená ručne na mieru presne pre Váš mikrobióm. Táto várka vám vydrží 6 mesiacov a obdržíte v nej čerstvú dávku špeciálnych enterosolventných (v čreve rozpustných) toboliek obsahujúcich veľmi silný mix živých probiotických baktérií pre obnovu vášho zdravého črevného mikrobiómu. Tieto sú umiestnené v hliníkových dózach uzavretých viečkom s desikantom (desikant zvyšuje stabilitu probiotických kultúr).
Hneď po obdržaní vašej iProbio kúry začnete užívať probiotiká ráno, nalačno, pred raňajkami. Zapite si tabletu dostatočným množstvom ľubovoľného nápoja.
V rámci 180-dňovej terapie od nás obdržíte aj prebiotiká (teda PREbiotiká pre podporu rozvoja PRObiotík vo vašom čreve). Tieto prebiotiká sa užívajú vždy večer pred spaním, rozpustené v ľubovoľnom nápoji podľa inštrukcií na obale. Denná dávka je stanovená na zarovnanú kávovú lyžičku, nedoporučujeme ju prekračovať.

 

5. ČO ROBIŤ PO DOBRATÍ iProbio? 

Pre udržanie zdravého mikrobiómu je nutné dodržiavať zdravý životný štýl – najmä zdravá potrava, dostatok pohybu a spánku a v neposlednom rade vyvarovať sa dlhodobému stresu. Rovnováha črevného mikrobiómu sa môže poškodiť napr. dlhodobou konzumáciou nevhodných potravín, liekov, alkoholu, fajčenie, nedostatočnou fyzickou aktivitou, stresom a v neposlednom rade užívaním antibiotík. iProbio je špeciálne navrhnutý tak, aby udržiaval rovnovážne zloženie črevného mikrobiómu čo najdlhšie.

Myslite však na to, že vaše telo je váš chrám a ako sa oň budete starať, tak sa budete cítiť.

Nikto a nič na svete nedokáže pomôcť vášmu telu tak, ako to dokážete vy sami svojím láskavým a rešpektujúcim prístupom k sebe samému. 

Autor: Ing. Norbert Bomba

Chcem vlastné probiotiká

Ďalšie články
COVID-19 likviduje črevný mikrobióm

Už od začiatku roka 2020 svet čelí globálnemu prepuknutiu infekčného ochorenia COVID-19, ktoré je vyvolané vírusom SARS-CoV-2 spôsobujúcim ťažký akútny respiračný syndróm. Hoci je COVID-19 primárne respiračné ochorenie, pribúdajúce množstvo dôkazov naznačuje, že...

celý článok
Analýza DNA odhalí predispozíciu na mnohé ochorenia

DNA testy dokážu odhaliť predispozície na mnohé ochorenia. Vďaka týmto poznatkom dokážete začať s efektívnou prevenciou. Zistite viac.

celý článok
Čo sú probiotiká a prečo si vybrať cielené

Probiotiká sú prospešné mikroorganizmy, ktoré priaznivo ovplyvňujú mnohé funkcie nášho organizmu.

celý článok
PerBiotiX s.r.o.

Litovelská 670/27, 02401, Kysucké Nové Mesto

Napíšte nám

[email protected]

Zavolajte nám

+421 904 488 822