Polročná probiotická kúra iProbio®


V rámci kúry vám na základe jedinečnej analýzy vzorky vašej stolice a analýzy zdravotného dotazníka zostavíme a zašleme report o stave vášho mikrobiómu.

Dávku personalizovaných probiotík na 6 mesiacov vám vyrobíme na mieru. Pre lepšiu výživu vašich črevných baktérií vám pribalíme aj prebiotickú rozpustnú vlákninu. Tiež v dávke na 6 mesiacov. 

Kompletnú zásielku probiotík, prebiotík a analýzy vám doručí náš kuriér. Probiotiká budú zachladené v špeciálnom termo-obale. Cena za analýzu mikrobiómu a 6 mesačnú kúru je 720 €

4 € na deň

Personalizovaný stravovací plán


Stav Vášho črevného mikrobiómu odráža z veľkej časti Váš životný štýl, ktorého neoddeliteľnou súčasťou je jedlo. Personalizovaný stravovací plán Vám zlepší Vaše stravovanie a tým predĺži a zlepší efekt Vašej probiotickej kúry. Váš plán s Vami skonzultuje a vypracuje náš certifikovaný výživový poradca.

Personalizovaný stravovací plán vám, na 50-200 stranách určených len pre Vás, pomôže udržať účinok Vašej probiotickej kúry iProbio natrvalo. Vytvoríme Vám ho osobitne podľa Vašich potrieb. Pri jeho príprave spolupracujeme  s výživovými odborníkmi, lekármi, nutričnými poradcami a špecialistami na ochorenia tráviaceho traktu.

 

Darujte zdravý črevný mikrobióm, darujte zdravie!


Využite možnosť darovať blízkej osobe vianočný voucher na polročnú probiotickú kúru.

iButyrát
iButyrát

Vedeli ste, že butyrát, čo je metabolit produkovaný v čreve určitými probiotickými baktériami, zaisťuje dobrú funkciu čriev, mozgu, kože, imunitného systému a má aj antikarcinogénne účinky?

 

iPrebio
iPrebio

Prebiotická vláknina je potravou pre probiotické baktérie, napomáha ich množeniu a pomáha predchádzať zápche. Aj probiotiká potrebujú svoju potravu!

PerBiotiX s.r.o.

Litovelská 670/27, 02401, Kysucké Nové Mesto

Napíšte nám

[email protected]

Zavolajte nám

+421 904 488 822