Črevný mikrobióm tvoria všetky baktérie žijúce v našom tráviacom trakte, medzi ktorými sú prospešné aj škodlivé baktérie. Ak sa tie škodlivé premnožia, v mikrobióme vzniká nerovnováha (odborne dysbióza), ktorá vedie k rôznym tráviacim ťažkostiam.

Čo s tým?

Ak vás trápia tráviace problémy, môže byť za nimi premnoženie zlých baktérií. Ak chcete obnoviť rovnováhu Vášho mikrobiómu, vyskúšajte Mikrobióm+, ktorý vám pomôže zlepšiť jeho stav. Ide o prebiotikum, ktoré upravuje rovnováhu mikrobiómu, keďže rozvíja probiotické baktérie, ktoré regenerujú črevnú stenu a produkujú protizápalové látky. Neobsahuje laktózu ani lepok a je vhodný aj pre vegánov.

Vyskúšajte Mikrobióm+ a pomôžte slovenským vedcom

Keďže chceme neustále zlepšovať naše produkty, vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá. Teraz máte jedinečnú šancu zapojiť sa do štúdie vplyvu výživových doplnkov na zdravotný stav a pomôcť nám vylepšiť náš obľúbený produkt Mikrobióm+.

Táto štúdia bude slúžiť ako úvod pre nové klinické skúšania produktu Mikrobiom+ a pomôže nám lepšie zacieliť výskum.

Ak chcete obnoviť rovnováhu Vášho mikrobiómu, vyskúšajte Mikrobióm+, ktorý Vám pomôže zlepšiť jeho stav.

Ak ste za posledných 90 dní neužívali Mikrobióm+ a neberiete žiadne iné probiotiká, môžete sa zapojiť do štúdie. Je to jednoduché:

  • Kúpite si 3-mesačnú kúru Mikrobióm+.
  • Budete ju užívať počas troch mesiacov, počas ktorých nemôžete užívať ďalšie probiotiká.
  • V priebehu užívania vyplníte tri dotazníky o vašej skúsenosti.
  • Za odmenu získate ďalšiu 3-mesačnú kúru Mikrobióm+ zdarma.

Chcem sa zapojiť

 
Ďalšie články
Nakopnite svoj mikrobióm a zapojte sa do štúdie

Vyskúšajte Mikrobióm+ a pomôžte slovenským vedcom. Keďže chceme neustále zlepšovať naše produkty, vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá. Teraz máte jedinečnú šancu zapojiť sa do štúdie vplyvu výživových doplnkov na zdravotný stav a pomôcť nám vylepšiť náš obľúbený produkt.

celý článok
Odborníčka na výživu radí, ako sa starať o mikrobióm počas Veľkej noci

Veľká noc sa tradične spája s pochúťkami, ktoré rozhodne nemožno označiť za zdravé. Môžete si však sviatky užiť a zároveň si zdravie nenarušiť? Nutričná špecialistka Michaela Birkusová vám ukáže, že môžete.

celý článok
Až 80 % vašej imunity sa ukrýva v črevách - starajte sa o ne

Imunita, obranyschopnosť alebo odolnosť je schopnosť organizmu chrániť sa pred útokmi nepriateľských mikroorganizmov alebo jedov. Jej úlohou je rozpoznať tieto nebezpečné podnety, vyhodnotiť ich škodlivosť a zakročiť proti nim.

celý článok

Prihláste sa do newslettera

PerBiotiX s.r.o.

Litovelská 670/27, 02401, Kysucké Nové Mesto

Napíšte nám

info@iprobio.sk

Zavolajte nám

+421 904 488 822